Mattoni 1/2Maraton České Budějovice několika způsoby

Říká se, že svět se dělí na ty, co běhají, a na ty, co teprve běhat začnou. Začátek roku je obdobím předsevzetí. Začnu se hýbat, pravidelně běhat, zdravěji jíst. Předsevzetí jsou krásná, mnohem lepší jsou však pevná rozhodnutí.

Dobrou motivací k jejich naplnění je registrace na závod. Pak už nezbývá, než se na něj začít připravovat.

Mattoni 1/2Maraton České Budějovice, který se letos běží 6. června, je oblíbeným běžeckým svátkem a výbornou příležitostí k uskutečnění běžeckých plánů. Dokončit půlmaraton je nádherný zážitek. Pro běžecké začátečníky to však bývá velké sousto. Přeci jen je to 21,0975 km, a to vyžaduje systematickou přípravu.

Buď můžete začít nabíhat zimní objemové kilometry po okolí Českých Budějovic, nebo zvolit některou z kratších variant závodu. Kromě závodu pro jednotlivce máte na výběr ještě čtyřčlennou (3 x 5 km + 1 x 6,0975 km) nebo dvoučlennou štafetu 2Run (10 + 11,0975 km).

Chcete-li si užít živou atmosféru velkého mezinárodního závodu s celou rodinou, přihlaste se na dm rodinný běh. Startuje se dvě hodiny před půlmaratonem a tříkilometrovou trať zvládne každý. Ti nejmenší v kočárcích, větší běžci po svých. Medaile v cíli čeká na každého, bez rozdílu věku.

Registrace jsou otevřené a kapacita se plní rychle. Zajistěte si své místo na startu včas a běžte s námi! Více informací na www.runczech.com.