Léto ve městě 2011 - archiv akcí

   

...

Jaký byl letošní největší festival na jihu Čech?

LÉTO VE MĚSTĚ 2011Od 1. června až do poloviny září jsme pro Vás spolu s našimi partnery připravili více než 200 koncertů, divadelních představení, výstav a dalších akcí. Ani letos pochopitelně nechyběly populární Múzy na vodě, pořady Radničního léta či hudební večery na budějovickém náměstí.

Na spoustu akcí jste si pak rychle a jednoduše mohli pořídit vstupenku prostřednictvím městského rezervačního portálu www.CBsystem.cz.

CBsystem

Bavte se s námi i celé příští léto - a už teď se těšme na Advent ve městě! :-)

...

Archiv akcí LÉTA VE MĚSTĚ 2011:

1.6.

14.00h

U Sportovní haly

Den pro děti a dospělé

zábavné soutěžní odpoledne pro děti a dospělé

pořádá statutární město České Budějovice

1.6.

19.00h

DK Metropol, divadelní sál

M. Jones: Plný kapsy šutrů

Městská divadla pražská - tragikomický příběh z Irska, ve více než 10 rolích excelují M. Vladyka a R. Holub, režie: J. Kališová

pořádá Metropol s.r.o.

1.6.

19.00h

Klub Velbloud

promítání tanečních filmů jako předzvěst festivalu Město v pohybu

2.6.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / J. Werich, J. Voskovec, J. Ježek: Balada z hadrů

účinkuje DS J. K. Tyl Č. Budějovice o. s.

2.6.

20.15h

Křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí

Na dvanácti strunách / Kytarové duo Steffal & Kűmmel

zahajovací koncert 5. ročníku kytarového festivalu

pořádá P. Steffal a E. Kümmel

3.6.

12.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Slavnosti piva

15. ročník výstavy

4.6.

12.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Slavnosti piva

15. ročník výstavy

16.5. - 4.6.

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Zdeněk Lachout: Černobílé fotografie

pořádá Arsklub, o.s.

5.6.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / O Růžence Šípkové

pohádka

účinkuje DS J. K. Tyl Č. Budějovice o. s.

6.6.

17.00h

Jihočeské muzeum v Č.B.

Příroda a houby Jižní Koreje

přednáší RNDr. V. Antonín, CSc.

pořádá Mykologický klub při Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích

6.6.

19.00h

Galerie Na dvorku /Hroznová 8

String Trio J.A.J.

pořádá Agentura M-ARS

6.6.

19.00h

DK Metropol, divadelní sál

G. Bolton, W.S. Maugham: Julie, ty jsi kouzelná!

Divadlo Na Fidlovačce

komedie, ve které se podíváte do zákulisí londýnského divadla

hrají: E. Balzerová, T. Töpfer, Z. Maryška, D. Rous aj., režie: J. Deák

pořádá Metropol s.r.o.

7.6.

8.30h

Jihočeská vědecká knihovna, Na Sadech

Dopoledne strávené v knihovně

pro malé děti, maminky na mateřské dovolené, hlídající tatínky, babičky i dědečky

7.6.

19.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Ozvěny AniFestu

vítězné filmy2011 - promítání krátkých animovaných filmů

pořádá Kyvadlo, o.s.

7.6.

19.00h

DK Metropol, společenský sál

Václav Neckář a Bacily

koncert legendárního zpěváka

pořádá Metropol s.r.o.

7.6.

20.15h

Křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí

Na dvanácti strunách / Kytarové duo Anna a Jan Hronovi

5. ročník kytarového festivalu

pořádá P. Steffal a E. Kümmel

8.6.

18.00h

DK Metropol, divadelní sál

Hurá na prázdniny

vystoupení DPS Jitřenka, Modřinky, Hvězdičky, Komorní sbor, sbormistr: E. Gadzhyyeva, umělecký vedoucí: O. Dubský

pořádá Dům dětí a mládeže a Metropol s.r.o.

8.6.

19.00h

Klub Velbloud

Promítání tanečních filmů jako předzvěst festivalu Město v pohybu

9.6.

18.00h

Letní scéna KD Slávie

Veliký ZUŠ BAND

známý big band zahraje od swingu po funky

pořádá ZUŠ Piaristické náměstí

9.6.

19.00h

Galerie Na dvorku /Hroznová 8

Rychlé šipky

divadelní představení ŽAS Homole

pořádá Agentura M-ARS

9.6.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Koncert na pomoc Japonsku

účinkují SEM TAM, COP, L. Hrdlička, M. Vodičková a P. Sejk (Náhlá změna)

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

9.6.

20.15h

Nádvoří radnice

Radniční léto / C. Magnier: Sedm žen na krku

mírně erotická fraška

účinkuje DS J. K. Tyl Č. Budějovice o. s.

10.6.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Zahajovací koncert „Soutěžní přehlídky V. Příhody“

Jihočeská komorní filharmonie

sólisté: J. Drhová /klavír, T. Brcko/violoncello, M. Drha/housle, dirigent: J. M. Händler

pořádá Institut Váši Příhody

10.6.

20.00h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

DJ FILDA (Praha Rádio 1)

pořádá restaurant modrý dveře

10.6.

20.00h

ArtIgy, Pražská 24 (3.p. OC IGY)

Lenka Dusilová Trio

benefiční koncert pro Rolničku

pořádá CPI Hotels, a.s.

11.6.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Večer houslových duet

A. Fischer/housle (Rakousko), A. Winokurow/housle (Rakousko)

pořádá Institut Váši Příhody

12.6.

17.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Závěrečný koncert účastníků „Soutěžní přehlídky V. Příhody“

pořádá Institut Váši Příhody

13.6.

16.45h

Jihočeské muzeum v Č.B.

Jihočeští loupežníci

hovoří V. Šindelář

pořádá Jihočeské muzeum v Č.Budějovicích

13.6.

20.00h

ArtIgy, Pražská 24 (3.p. OC IGY)

Iva Bittová a Čikori

koncert znovu objeveného projektu

pořádá CPI Hotels, a.s.

14.6.

19.00h

park Háječek

Město v pohybu / Zahájení festivalu

pořádá Kredance, o.s.

14.6.

19.30h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Ginger

koncert dívčího tria z Českých Budějovic

americká country

14.6.

20.15h

křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí

Na dvanácti strunách / Siempre Nuevo The Guitar Duo M. Freml a P. Vacík

5. ročník kytarového festivalu

pořádá P. Steffal a E. Kümmel

15.6.

18.00h

Galerie Na dvorku /Hroznová 8

M. Petrusová: Sebepoznávací seminář

barvy-ruce-intuice

pořádá Agentura M-ARS

15.6.

19.30h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Nezmaři

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

15.6.

20.00h

DK Metropol

Město v pohybu / DOT 504 - Mah Hunt

pořádá Kredance, o.s.

16.6.

16.30h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

„Péťa a Madla jedou na prázdniny“

pohádka divadla Zvoneček

pořádá restaurant modrý dveře

16.6.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Jihočeská komorní filharmonie

sólistky: K. Englichová/harfa, A. Přidalová/flétna, dirigent: J. Talich

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

16.6.

19.30

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

16.6.

20.00h

DK Metropol

Město v pohybu / Balet Jihočeského divadla: Smile, Run Through, Un Ballo

pořádá Kredance, o.s.

16.6.

20.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Večer s kávou

Pražírna jedna radost

povídání o kávě s kávou

pořádá Kyvadlo, o.s.

16.6.

20.15h

Nádvoří radnice

Radniční léto / M. Gavran: Vše o ženách

tři herečky, z nichž každá se představí v pěti rolích

účinkuje DS J. K. Tyl Č. Budějovice o. s.

16.6.

20.30h

KD Vltava

DOG EAT DOG: ALL BORO KINGS TOUR 2011

předkapely IMODIUM, DARK GAMBALLE

koncert

pořádá KD Vltava s.r.o.

17.6.

18.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Koncert DPS Carmína

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

17.6.

19.00h

Horká Vana

Město v pohybu / VerTeDance a NANOHACH: Tour du café au lait

pořádá Kredance, o.s.

17.6.

21.30h

Piaristické náměstí

Město v pohybu / Divadlo Continuo: Finis Terrae

pořádá Kredance, o.s.

18.6.

11.00h

Kredance, Riegrova 51

Město v pohybu / Workshop žonglování a akrobacie

děti budou mít jedinečnou příležitost si vyzkoušet základní dovednosti z oblasti akrobacie a žonglování; určeno pro děti od 6 do 9 let; vede Sarah Lerch z Divadla Continuo

pořádá Kredance, o.s.

18.6.

19.30h

Radniční nádvoří

Město v pohybu / Cirque Garuda: EN TO PAN - Kámen mudrců

pořádá Kredance, o.s.

19.6.

20.00h

Kredance, Riegrova 51

Město v pohybu / Kredance: Snové espektákulo

pořádá Kredance, o.s.

21.6.

20.15h

Křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí

Na dvanácti strunách / Světový svátek hudby (Féte de la musique)

5. ročník kytarového festivalu

P. Steffal a E. Kümmel uvádí talentované kytaristy

pořádá P. Steffal a E. Kümmel

22.6.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Jihočeská komorní filharmonie

sólista: M. Huang/housle (Čína), dirigent: J. Talich

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

22.6.

19.00h

Galerie Na dvorku /Hroznová 8

Veliký ZUŠ BAND

pořádá Agentura M-ARS

22.6.

19.00h

DK Metropol, divadelní sál

L. Smoljak, Z. Svěrák: Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Divadlo Járy Cimrmana

pořádá Metropol s.r.o.

23.6.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / M. Mašková: Babička

příběh babičky, tak jak ji znáte z knihy B. Němcové

účinkuje DS J. K. Tyl Č. Budějovice o. s.

23.6.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Jihočeská komorní filharmonie

sólista: M. Huang/housle (Čína), dirigent: J. Talich

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

23.6.

19.00h

Letní scéna KD Slávie

Veliký ZUŠ BAND

známý big band zahraje od swingu po funky

pořádá ZUŠ Piaristické náměstí

23.6.

19.00h

DK Metropol, divadelní sál

L. Smoljak, Z. Svěrák: Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Divadlo Járy Cimrmana

pořádá Metropol s.r.o.

24.6.

14.00h

historické centrum města

To nejlepší z pouličního divadla / V.O.S.A. Theatre

unikátní průvodové představení za doprovodu živé hudby, unikátních samohybů a zvuků velkoměsta

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

14.30h

Náměstí Přemysla Otakara II.

To nejlepší z pouličního divadla / Décalages – divadlo v pohybu

česko – francouzský divadelní soubor, pracuje s prvky a principy nového cirkusu, fyzického, pouličního, loutkového i klasického divadla

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

15.30h

Sokolský ostrov

To nejlepší z pouličního divadla / V.O.S.A. Theatre - stavba obřího mikáda

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

16.00h

Sokolský ostrov

To nejlepší z pouličního divadla / Bratři v Tricku – Malíři

pohádka pro malé i velké

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

16.00h

Turistické a mapové centrum

Procházka po 4 českobudějovických věžích s českobudějovickým tamborem

pořádá Pohádkové království o. s.

24.6.

16.30h

Sokolský ostrov

To nejlepší z pouličního divadla / Teatrofon – CirKUS SVĚTA

pohádka pro malé i velké; myslíte si, že je možné procestovat svět za 2300 sekund? s CirKUSEM SVĚTA to možné je!

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

17.00h

Sokolský ostrov

To nejlepší z pouličního divadla / Bratři v Tricku - cirkusová dílna

workshopy žonglování, malování na obličej, výroba masek

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

18.00h

Dvůr domu U Beránka Krajinská ul.

To nejlepší z pouličního divadla / The Duša orchestra (CH, Srbsko)

mezinárodní čtyřčlenná kapela geniálním způsobem propojuje balkánskou dechovku, tango, folk, jazz i vážnou hudbu

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

19.00h

ArtIgy, Pražská 24 (3.p. OC IGY)

Maturantka roku + koncert Pub animals

pořádá CPI Hotels, a.s.

24.6.

19.30h

Náměstí Přemysla Otakara II.

To nejlepší z pouličního divadla / Long Vehicle Circus

umění chůze na vysokých chůdách s bravurním zvládnutím tance, akrobacie, pantomimy a nového klaunství

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

20.00h

Piaristické náměstí

To nejlepší z pouličního divadla / The Station

představení britského souboru pouličního divadla Bash street company

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

24.6.

21.30h

Náměstí Přemysla Otakara II., Sokolský ostrov

To nejlepší z pouličního divadla / "Night dreaming" Décalages

divadlo v pohybu, fireshow a hybostroje s pyroefekty

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

25.6.

18.00h

Dvůr u Beránka

To nejlepší z pouličního divadla / Lišák a zajíc

představení ruského loutkového divadla Penza State Theatre „Puppet House“-

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

25.6.

19.30h

Piaristické náměstí

To nejlepší z pouličního divadla / The Station

představení britského souboru pouličního divadla Bash street company


pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

25.6.

22.00h

Nádvoří radnice

To nejlepší z pouličního divadla / Hamlet

vystoupení německého stínového divadla Awogado-Petr Műller

pořádá Art Prometheus a Jihočeské divadlo

26.6.

20.15h

Křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí

Na dvanácti strunách / B. Matoušek a P. Saidl

5. ročník kytarového festivalu

houslový virtuos a jedinečný kytarista hrající na osmistrunnou kytaru

pořádá P. Steffal a E. Kümmel

27.6.

15.45h

Jihočeská vědecká knihovna, Lidická 1, přednáškový sál

MUDr. M. Hlach: Kamenné památky na morovou epidemii

přednáška

pořádá Literárně historický kruh při Historickém klubu Jihočeského muzea v Českých Budějovicích

28.6.

20.15h

Křížová chodba Dominikánského kláštera, Piaristické náměstí

Na dvanácti strunách / Martin Bies & Flamenco Clan

závěrečný koncert 5. ročníku kytarového festivalu

pořádá P. Steffal a E. Kümmel

29.6.

17.00h

Piaristické náměstí

JAZZ OPEN / Jazz na konci školy

vystoupí Pidi Zuš Band, String Trio J.A.J. + hosté, Jam s muzikanty kolem Fi.JazzCo

30.6.

20.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Dvojí pravda

českokrumlovská divadelní scéna

divadelní komedie o osudu Rožmberků

pořádá Kyvadlo, o.s.

30.6.

20.15h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Fr. R. Čech: Dívčí válka

úsměvný pohled na úsvit českých dějin

účinkuje DS J. K. Tyl Č. Budějovice o. s.

30.6.

20.30h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

1.7.

21.30h

Slepé rameno Vltavy

Múzy na vodě / Cimbal classic

pořádá statutární město České Budějovice

2.7.

16.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Stříbrný hlas

Mezinárodní festival pěveckých souborů dětí a mládeže

pořádá Nadační Fond Mezinárodní Fórum mládeže

2.7.

20.00h

Café Hostel, Panská 13

DJ Morf

elektronica/breakbeat/jazz

2.7.

21.30h

Slepé rameno Vltavy

Múzy na vodě / Beladona Quartet a Štěpán Švestka

dámské smyčcové kvarteto a violoncellový virtuóz

pořádá statutární město České Budějovice

3.7.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II

Slavnostní koncert k 30. výročí založení JKF - Jihočeská komorní filharmonie

dirigent: J. Talich

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

3.7.

21.30h

Slepé rameno Vltavy

Múzy na vodě / Remedios

večer plný horkých španělských rytmů ve stylu flamenco

pořádá statutární město České Budějovice

4.7.

21.30h

Slepé rameno Vltavy

Múzy na vodě / OHEŇ NA VODĚ II.:  Painted Rainbow - Dinner - Closed Curtain

balet Jihočeského divadla; profilová díla uměleckého šéfa baletu Attily Egerháziho a světově uznávaného choreografa Mária Radačovského

pořádá statutární město České Budějovice a Jihočeské divadlo

5.7.

21.30h

Slepé rameno Vltavy

Múzy na vodě / Orchestr Gustava Broma

swing s legendárním orchestrem

pořádá statutární město České Budějovice

6.7.

21.30h

Slepé rameno Vltavy

Múzy na vodě / Věra Špinarová se skupinou A. Pavlíka

pořádá statutární město České Budějovice

6.7.

cca 22.45h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Kinematograf bratří Čadíků / Největší z Čechů

film Roberta Sedláčka (komedie, 95 min.)

pořádá statutární město České Budějovice

7.7.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Kouzelná píšťalka a Labutí panna

účinkuje Téměř divadelní společnost

7.7.

20.00h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

Jamison Young

původem australský folkový písničkář, kytarista a skladatel

pořádá restaurant modrý dveře

7.7.

cca 21.45h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Kinematograf bratří Čadíků / Zemský ráj to napohled

film Ireny Pavláskové (komedie/drama, 119 min.)

pořádá statutární město České Budějovice

8.7.

cca 21.45h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Kinematograf bratří Čadíků / Tacho

film Mirjam Landové (akční komedie, 102 min.)

pořádá statutární město České Budějovice

9.7.

19.00h

Café Hostel, Panská 13

Disasteradio (Austrálie)

elektronica/new wave/pop

9.7.

cca 21.45h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Kinematograf bratří Čadíků / Kawasakiho růže

film Jana Hřebejka (drama, 95 min.)

pořádá statutární město České Budějovice

12.7.

16.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Česká pohádka

mezinárodní festival choreografických skupin dětí a mládeže

Nadační Fond Mezinárodní Fórum mládeže

13.7.

19.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Rozhlasový swingový quintet Václava Hlaváče

pořádá Agentura M-ARS  

14.7.

20.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Alreens

koncert budějovické studentské irské kapely

14.7.

20.30h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

15.7.

19.00h

Koncertní sál Konzervatoře Č. Budějovice, Kanovnická 22

Koncert lektorů Mezinárodních letních hudebních kurzů 2011

pořádá ARS IUVENUM o. p. s.

15.7.

20.30h

Historické centrum města

Poznávání památek Českých Budějovic za letních úplňků

sraz účastníků před budovou Jihočeského muzea, Dukelská 1; vstupenky možno zakoupit v Mapovém a turistickém centru Č. Budějovice či před začátkem prohlídky

pořádá Jihočeské muzeum Č. Budějovice a Pohádkové království o. s.

18.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

19.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

19.7.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Eliščiny pohádky

loutková pohádka o skřítcích, vílách, přírodě, lásce a o drakovi pro malé i velké diváky

účinkuje Divadlo Já to jsem (V. Marčík junior)

20.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

20.7.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Kašpárek v rohlíku: Nevíchovný koncert

pořádá loutkohra Jihočeského divadla a Bejbypank, o.s.

20.7.

19.00h

Galerie Na dvorku /Hroznová 8

Taneční čaje hudba 60. až 80. let

uvádí K. Červený

pořádá Agentura M-ARS

20.7.

19.00h

Piaristické náměstí

1. koncert účastníků Mezinárodních letních hudebních kurzů 2011

pořádá ARS IUVENUM o. p. s.

21.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

21.7.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Čaroděj a pyšná princezna

účinkuje Téměř divadelní společnost

21.7.

19.00h

Koncertní sál Konzervatoře Č. Budějovice, Kanovnická 22

2. koncert účastníků Mezinárodních letních hudebních kurzů 2011

pořádá ARS IUVENUM o. p. s.

22.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

22.7.

16.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Metamorfózy zámků

Mezinárodní festival orchestrů a baletu

Nadační Fond Mezinárodní Fórum mládeže

22.7.

19.00h

Kostel Českobratrské církve evangelické České Budějovice, 28. října

3. koncert účastníků Mezinárodních letních hudebních kurzů 2011

pořádá ARS IUVENUM o. p. s.

22.7.

20.00h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

DJ FILDA (Praha Rádio 1)

pořádá restaurant modrý dveře

23.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

23.7.

17.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Bohemia Jazz Fest

mezinárodní hudební festival

pořádá statutární město České Budějovice a Bohemia JazzFest o.p.s.

23.7.

18.00h

Koncertní sál Konzervatoře Č. Budějovice, Kanovnická 22

Závěrečný koncert účastníků Mezinárodních letních hudebních kurzů 2011

pořádá ARS IUVENUM o. p. s.

23.7.

20.00h

Café Hostel, Panská 13

Jazzová afterparty: DJ Morf

elektronica/breakbeat/jazz

24.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

25.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

26.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

26.7.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Kašpárek v rohlíku

účinkuje loutkohra Jihočeského divadla

26.7.

20.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Věra Klásková a Ondřej Pour: Ohlas písní keltských

od irských balad po skvosty americké folk music

pořádá Kyvadlo, o.s.

27.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

27.7.

19.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

JEN TAK

hudební a taneční podvečer s hudební skupinou

pořádá Agentura M-ARS

27.7.

20.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Nezmaři

koncert, ve kterém uslyšíte písničky z historie až po současnost

pořádá Umělecká agentura K.A.P.

28.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

28.7.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / O Kačence a nebojácném synkovi

účinkuje Téměř divadelní společnost

28.7.

20.00h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

Bárka (České Budějovic)

zazní staré trampské písně ve swingovém rytmu

pořádá restaurant modrý dveře

28.7.

20.30h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

29.7.

9.00h

náměstí Přemysla Otakara II.

Start projektu TROFEO NIKÉ BOHEMIA 2011

spanilá jízda kolony dvou desítek historických vozidel v čele se závodní tatrou šestinásobného vítěze rallye Paříž-Dakar Karla Lopraise

pořádá International Sports Marketing, s.r.o.

29.7.

12.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Tvůrčí dílny a předvádění tradičních lidových řemesel

pořádá Arsklub, o.s.

30.7.

14.00h

nám. Přemysla Otakara II.

Rumba Latina Budweis Open Air 2011

jednodenní tanečně-hudební festival latinskoamerických rytmů

pořádá Nová Solnice, o.s., a kulturní klub Horká vana

1.8.

16.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Duha

mezinárodní folklórní festival

Nadační Fond Mezinárodní Fórum mládeže

1.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Stará pověst

vyprávění o mýtickém knížeti Gradobořovi, který uměl létat

loutkové představení pro děti i dospělé s živou hudbou a s živými ohni

účinkuje Divadlo Mimotaurus

2.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Ara Band

blues, raeggae, rock

pořádá statutární město České Budějovice

3.8.

20.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Hradišťan

celovečerní koncert cimbálové muziky, umělecký vedoucí Jiří Pavlica

pořádá Umělecká agentura K.A.P.

3.8.

20.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Sextánky

kultovní přestavení Divadla Ž.A.S.

romantická komedie

pořádá Kyvadlo, o.s.

4.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Čarodějnice z kumbálu a Dva klíče

účinkuje Téměř divadelní společnost

4.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / jazZÍKAspol

hudební vystoupení swingového tělesa

pořádá statutární město České Budějovice

9.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / O veliké řepě a jiné pohádky ze Špalíčku

účinkuje loutkohra Jihočeského divadla  

9.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Rozhlasový swingový orchestr Václava Hlaváče

hudební vystoupení swingového tělesa

pořádá statutární město České Budějovice

10.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Kašpárek v rohlíku

účinkuje loutkohra Jihočeského divadla  

10.8.

19.00h

Kostel Božského Srdce Páně, Lipenská 1


Varhanní koncert Ivy Slancové: Barokní a romantické impreseskladby N. Bruhnse, J. S. Bacha, A. Vivaldiho, W. A. Mozarta, F. Mendelssohna-Bartholdyho zazní na mistrovském nástroji z dílny V. Šlajcha

pořádá Agentura Kultur-Kontakt

10.8.

19.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

„Arabská kuchyně: Jeden den v Orientu“

arabská hudba, orientální tance, orientální bazar

pořádá Agentura M-ARS

10.8.

20.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Jaroslav Samson Lenk

pohodový koncert pohodového zpěváka

pořádá Umělecká agentura K.A.P.

10.8.

21.30h

Galerie Pod kamennou žábou (letní kino)

Technotise - Edit a já

celovečerní film A. Gajice, děj se odehrává v Bělehradu v r. 2074

pořádá Kyvadlo, o.s.

11.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Zlatá husa a Modrý kahanec

účinkuje Téměř divadelní společnost

11.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Weekend

hudební vystoupení folkového tělesa

pořádá statutární město České Budějovice

11.8.

20.30h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

13.8.

20.00h

Café Hostel, Panská 13

Reggae afterparty: DJ Morf

country/experimental

13.8.

20.30h

Historické centrum města

Poznávání památek Českých Budějovic za letních úplňků

sraz účastníků před budovou Jihočeského muzea, Dukelská 1; vstupenky možno zakoupit v Mapovém a turistickém centru Č. Budějovice či před začátkem prohlídky

pořádá Jihočeské muzeum Č. Budějovice a Pohádkové království o. s.

15.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / O medvídkovi Medouškovi

plyšová pohádka pro menší děti o medvídkovi, který měl rád med a knihy

účinkuje Divadlo Mimotaurus

16.8.

16.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Svátek času

Mezinárodní festival estrádních kolektivů dětí a mládeže

Nadační Fond Mezinárodní Fórum mládeže

16.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Bonsai č. 3

hudební vystoupení folkového tělesa

pořádá statutární město České Budějovice

17.8.

19.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Kotlíková kuchyně

dle receptur zkušených trempů a posezení s trempskou swingovou kapelou Bárka

pořádá Agentura M-ARS

17.8.

20.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Rychlé šipky

nejnovější představení Divadla Ž.A.S.

Rychlé šipky loví, radí, napravují a jiné příběhy

pořádá Kyvadlo, o.s.

17.8.

20.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Pavel Žalman Lohonka

a hosté Š. Benetková, T. Hlaváč a P. Novotný (nebavič) v celovečerním koncertu

pořádá Umělecká agentura K.A.P.

18.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Jak do Mastné Lhoty přišel čert

účinkuje Téměř divadelní společnost

18.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Šance

country beat

pořádá statutární město České Budějovice

20.8.

19.00h

Café Hostel, Panská 13

VEES unplugged (CZ)

indie/rock´n´roll

21.8.

18.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

South Bohemia Jazzfest / Fi. Jazz Co; Beata Hlavenková Trio a Marcel Bárta; Mina Agossi Trio (Francie)

jihočeská verze Bohemia Jazzfestu, která je podporovaná skupinou ČEZ a Mane Holding 

21.8.

20.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Street Wings (Španělsko)

keltský folk-rock

22.8.

18.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

South Bohemia Jazzfest / He Band; Jack Cannon Blues Band (Maďarsko); Erik Truffaz 4TET (Švýcarsko/Francie)

jihočeská verze Bohemia Jazzfestu, která je podporovaná skupinou ČEZ a Mane Holding 

23.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Jak se víly napravily a Janek mluvka

účinkuje Téměř divadelní společnost

23.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Flám

folkrocková kapela

pořádá statutární město České Budějovice

24.8.

19.30h

Kostel Obětování Panny Marie, Piaristické náměstí

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Zahajovací koncert

účinkuje Český filharmonický sbor Brno, Čeští komorní sólisté, dirigent: P. Fiala

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové

24.8.

20.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Barevný děti: White Bird

pohybové představení s živou hudbou a tajemstvím

pořádá Kyvadlo, o.s.

25.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Země živitelka

38. ročník mezinárodního agrosalonu

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

25.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Ekostyl

tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické stavby, technologie, alternativní zdroje energie,racionální výživa a zdravý životní styl

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

25.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Mezinárodní výstava družstevnictví

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

25.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Kamelot revival

známé písničky brněnské skupiny Kamelot zahraje pražská hudební kapela

pořádá statutární město České Budějovice

25.8.

20.00h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

SWING TRIO AVALON

skladby 30. a 40. let z repertoáru B. Goodmana, G. Gershwina, D. Ellingtona aj.

pořádá restaurant modrý dveře

25.8.

20.30h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

26.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Země živitelka

38. ročník mezinárodního agrosalonu

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

26.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Ekostyl

tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické stavby, technologie, alternativní zdroje energie,racionální výživa a zdravý životní styl

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

26.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Mezinárodní výstava družstevnictví

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

27.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Země živitelka

38. ročník mezinárodního agrosalonu

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

27.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Ekostyl

tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické stavby, technologie, alternativní zdroje energie,racionální výživa a zdravý životní styl

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

27.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Mezinárodní výstava družstevnictví

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

27.8.

19.00h

Café Hostel, Panská 13

TURKEY BUZZARDS (CZ)

country/experimental

28.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Země živitelka

38. ročník mezinárodního agrosalonu

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

28.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Ekostyl

tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické stavby, technologie, alternativní zdroje energie,racionální výživa a zdravý životní styl

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

28.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Mezinárodní výstava družstevnictví

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

29.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Země živitelka

38. ročník mezinárodního agrosalonu

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

29.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Ekostyl

tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické stavby, technologie, alternativní zdroje energie,racionální výživa a zdravý životní styl

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

29.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Mezinárodní výstava družstevnictví

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

30.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Země živitelka

38. ročník mezinárodního agrosalonu

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

30.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Ekostyl

tvorba a ochrana životního prostředí, ekologické stavby, technologie, alternativní zdroje energie,racionální výživa a zdravý životní styl

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

30.8.

9.00h

Výstaviště České Budějovice a.s.

Mezinárodní výstava družstevnictví

pořádá Výstaviště Č. Budějovice, a.s.

30.8.

18.00h

Nádvoří radnice

Radniční léto / Jak Václav princeznu vyléčil a Devět jednou ranou

účinkuje Téměř divadelní společnost

30.8.

19.30h

Katedrála sv. Mikuláše

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Varhanní koncert

účinkuje: P. Dostál-Berg/Tromba soprana, Tromba clarina, šofar, Ch.v.Blohn/varhany

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové

30.8.

19.00h

Náměstí Přemysla Otakara II.

Hudební večery na náměstí / Velký ZUŠ Band

pořádá statutární město České Budějovice

31.8.

19.00h

Galerie Na dvorku /Hroznová 8

Dvojí pravda

divadelní představení českokrumlovské scény

pořádá Agentura M-ARS

1.9.

18.00h

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Staročeská kuchyně - lidová muzika Dudlajda

a předvádění lidových řemesel členy Arsklubu

pořádá Agentura M-ARS  

1.9.

19.30h

Český rozhlas Č. Budějovice

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Komorní koncert

účinkuje T. Fialová/klavír -pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové  

3.9.

14.00h

Slepé rameno Malše


VODNÍ HRYrecesistické soutěže družstev dospělých

pořádá statutární město České Budějovice

4.9.

16.00h

Turistické a mapové centrum

Ukončení prázdnin se Švejkem a paní Műllerovou výstupem na Černou věž

pořádá Pohádkové království o. s.

5.9.

19.30h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Varhanní koncert

J. Tůma/varhany

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové

6.9.

8.30h

Jihočeská vědecká knihovna, Na Sadech

Dopoledne strávené v knihovně

pro malé děti, maminky na mateřské dovolené, hlídající tatínky, babičky i dědečky

6.9.

19.00h

Galerie Pod kamennou žábou

Ozvěny AniFestu

promítání krátkých animovaných filmů

pořádá Kyvadlo, o.s.

6.9.

19.30h

Kostel Obětování Panny Marie, Piaristické náměstí

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Octopus Pragensis

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové

8.9.

19.00h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - kontakt

8.9.

19.30h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Panochovo kvarteto

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové

10.9.

19.00h

Sportovní hala

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Operní galakoncert k poctě E. Destinnové

účinkují: K. Pellegrino/soprán, A. Palombi/tenor, Filharmonie Brno, dirigent: L. Svárovský

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové

12.9.

20.30h

Historické centrum města

Poznávání památek Českých Budějovic za letních úplňků

sraz účastníků před budovou Jihočeského muzea, Dukelská 1; vstupenky možno zakoupit v Mapovém a turistickém centru Č. Budějovice či před začátkem prohlídky

pořádá Jihočeské muzeum Č. Budějovice a Pohádkové království o. s.

13.9.

19.30h

DK Metropol, divadelní sál

Hudební slavnosti Emy Destinnové / Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK

účinkují: L. Hucek/fagot, dirigent: J. Kout

pořádá Festivalová kancelář Emy Destinnové  

14.9.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Jihočeská komorní filharmonie

sólista a dirigent: J. Čižmarovič/housle (Slovensko)

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

15.9.

18.00h

Letní scéna KD Slávie

Veliký ZUŠ BAND

známý big band zahraje od swingu po funky

pořádá ZUŠ Piaristické náměstí

15.9.

19.00h

Koncertní síň O. Jeremiáše

Jihočeská komorní filharmonie

sólista a dirigent: J. Čižmarovič/housle (Slovensko)

pořádá Jihočeská komorní filharmonie České Budějovice

16.9.

20.00h

Restaurant modrý dveře, Biskupská 1

DJ FILDA (Praha Rádio 1)

pořádá restaurant modrý dveře

17.9.

10.00h

Historické jádro města Českých Budějovic

Dny evropského dědictví 2011 / "Památky tvůrci našich měst a městeček"

zpřístupnění vybraných památek ve městě zdarma
doprovodný program na www.c-budejovice.cz

pořádá statutární město České Budějovice

22.9.

19.00h

Historické jádro města České Budějovice

Budějovická ohlédnutí, aneb historií města křížem krážem

nová noční prohlídka města (sraz v Hardtmuthově vile)

pořádá Agentura Kultur - Kontakt

...

Archiv výstav LÉTA VE MĚSTĚ 2011:

1.6. - 5.6.

Galerie Nahoře, DK Metropol

Liptovská rapsodie II - Liptovská Teplička, jak ji viděli absolventi Uměleckoprůmyslové školy v Brně

do 11.6.

Komorní galerie u Schelů/Panská 7

Stop time Jiřího Slívy - díla významného grafika a karikaturistiy

do 12.6.

Dům umění

Christopher Williams /USA/ - fotografie

7.6. - 17.6.

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Výstava im memoriam / Barvy a měď - K. Davidová obrazy, P. Tajrych umělecký šperk

pořádá Arsklub, o.s.

10.6. - 19.6.

DK Metropol, respirium

Prodejní výstava bonsají a sukulentů mírného a tropického pásma

pořádá Metropol s.r.o.

16.5. - 24.6.

Jihočeská vědecká knihovna/Lidická 1

Výstava výtvarných prací žáků ZŠ Dukelská

24.5. - 24.6.

Galerie Pod kamennou žábou

Jitka Petrová: Když si kreslím, nezlobím - animace, ilustrace

pořádá Kyvadlo, o.s.

1.6. - 30.6.

Jihočeská vědecká knihovna/Lidická 1

Karel Votlučka: Exlibris

20.6. - 9.7.

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Výstava Chodec - grafické listy Davida Žáka

pořádá Arsklub, o.s.

18.6. - 17.7.

Komorní galerie u Schelů/Panská 7

Tvorba Miroslava Rabocha st. - výstava k významnému životnímu jubileu sochaře

8.6. - 30.7.

Galerie Nahoře, DK Metropol

Fotos - českobudějovická fotografická skupina

1.7. - 30.7.

Jihočeská vědecká knihovna/Lidická 1

Chorvatsko - fotografie Josefa Hrdličky

9.7. - 30.7.

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Výstava kreseb absolventů kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou

pořádá Arsklub,o. s.

28.6. - 12.8.

Galerie Pod kamennou žábou

Petr Fiala: Malé ráje - obrazy

pořádá Kyvadlo, o.s.

22.6. - 28.8.

Dům umění

Philippe Decrauzat /Švýcarsko/ - obrazy, prostorová instalace, film

23.7. - 27.8.

Komorní galerie u Schelů/Panská 7

Josef Synek - obrazy, Marina Bertoia - dřevořezby

1.8. - 27.8.

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

J. Luzum a P. Zikmund: “Živote postůj“ - výstava fotografií

pořádá Arsklub,o. s.

7.6. - 30.8.

Náměstí Přemysla Otakara II, Piaristické náměstí, Sokolský ostrov, …

Umění ve městě - celoletní výstava současného moderního umění

pořádá statutární město České Budějovice

1.7. - 30.8.

Radniční výstavní síň

Rožmberská růže v heraldických znameních měst a obcí Českobudějovicka

pořádá statutární město České Budějovice

13.5. - 31.8.

Jihočeská vědecká knihovna/Lidická 1

Rožmberkové v literatuře

1.6. - 31.8.

Art Galerie Present

Výstava kmenových autorů galerie - A. Krejča, A. Knotek, Š. Radová, A. Chabera, I. Bednářová, P. Kryml, P. Oriešková, L. M. Wagner, a další

1.6. - 31.8.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Nejnovější archeologické nálezy z jižních Čech: Poklady doby bronzové - kovové artefakty z doby bronzové z jč regionu s texty a fotografiemi z místa nálezu

1.6. - 31.8.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Ludmila Dominová: Nositel tradice lidové kultury - autorská výstava přední české lidové tvůrkyně, lektorky lidových řemesel a restaurátorky textilu včetně doprovodných akcí

1.8. - 31.8.

Jihočeská vědecká knihovna/Lidická 1

Ctibor Štastný: Exlibris

3.8.- 4.9.

Galerie Nahoře, DK Metropol

Odkaz růží v současné umělecké fotografii - soutěžní projekt realizovaný v rámci Rožmberského roku 2011

16.8. - 16.9.

Galerie Pod kamennou žábou

Anna Chmelová - obrazy, instalace

pořádá Kyvadlo, o.s.

2.9. - 17.9.

Komorní galerie u Schelů/Panská 7

Rodinné stříbro - bechyňská keramika; řemeslo, osobnosti, tradice

29.8. - 29.9.

Galerie Na dvorku/Hroznová 8

Václav Král - výstava fotografií

pořádá Arsklub,o. s.

8.9. - 9.10.

Dům umění

Jan Smejkal - obrazy a objekty

7.9.- 16.10.

Galerie Nahoře, DK Metropol

Vývojka 2011 - deset let českobudějovické fotografické skupiny

1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Příroda jižních Čech

1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Horniny a nerosty jižních Čech

1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Houby jižních Čech


1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Pravěk jižních Čech


1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Středověké jižní Čechy


1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Doba husitská


1.6. - 31.12.

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Západní Papua: Kmeny Dani & Jali - fotografie D. Růžičky

...

© Statutární město České Budějovice (2011)